Aktualności

16 i 17 kwietnia 2018 odbyło się 11. Forum Inwestycyjnym w Tarnowie - wydarzenie, które co rok gromadzi największych reprezentantów polskiego biznesu, decydentów, ekonomistów oraz obiecujących przedsiębiorców, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z własną działalnością. Forum od lat stanowi nie tylko doskonałą okazję do podsumowania bieżącej sytuacji gospodarczej Polski i Europy, ale również szansę dla młodych start-upowców na rozwinięcie biznesu oraz przedstawienie go szerokiemu gremium inwestorów.

Podczas panelu dyskusyjnego "Ochrona zdrowia – wymarzone miejsce dla startupów" jednym z prelegentów był Prof. Dariusz Dudek- Przewodniczący Rady Instytutu Kardilogii, Uniwersytet Jagielloński Collegium Medicum, współkoordynator Kampanii Społecznej “Zastawka to życie”, który przedstawił Microsoft HoloLens jako przykład technologii która pokazuje rozszerzoną rzeczywistość.

Podczas dyskusji specjaliści i eksperci podsumowali obecne dokonania dziedziny, zwrócili uwagę zarówno na potencjał mobilnych rozwiązań, jak i idące za nimi zagrożenia, a także przedstawili wyzwania, które dalej stoją przed twórcami oraz społeczeństwem.