Chcesz znaleźć sposób na smaczną filtrowaną wodę kranową? Spraw sobie bidon na wodę!

Prowadzisz aktywny styl życia, a może dopiero chcesz zmienić swoje przyzwyczajenia? Niezależnie od odpowiedzi butelka filtrująca jest rozwiązaniem dla ciebie! Poznaj szczegóły i już dziś podejmij decyzję

Butelka filtrująca – poznaj ją lepiej!

Bidon na wodę to przede wszystkim rozwiązanie dla osób, które doceniają rolę regularnego nawadniania organizmu, uprawiają sport oraz praktykują zdrowy styl życia. Dlaczego? Ponieważ jest on lekki, poręczny i trwały, dzięki temu nawet nie poczujesz, że masz go przy sobie. Butelka wielokrotnego użytku wyposażona jest w filtr węglowy (100% naturalne medium filtrujące powstałe z łupin orzecha kokosowego), który usuwa nieprzyjemny zapach i smak chloru z wody kranowej, lekko podnosi jej pH (pamiętaj, że alkaliczna woda jest doskonałym wsparciem w walce z zakwaszeniem organizmu), a przy okazji pozostawia niezmienioną ilość pierwiastków w niej występujących (m.in. magnez oraz wapń). Ale to nie wszystko! Butelka filtrująca to nie tylko skuteczność, ale również ergonomiczny kształt. Dodatkowo jest ona dostępna w wielu kolorach, dzięki temu szybko stanie się twoim modnym gadżetem, który wyrobi nowy pozytywny nawyk regularnego nawadniania organizmu.

Butelka wielokrotnego użytku – co zyskasz, sięgając po to wyjątkowe rozwiązanie?

– będziesz EKO (ograniczysz, a z czasem może wyeliminujesz zużycie jednorazowych opakowań, w których często sprzedawana jest butelkowana woda ze sklepu)

– wyrobisz w sobie nowy pozytywny nawyk (bidon na wodę pomoże ci regularnie nawadniać twój organizm)

– zaoszczędzisz czas i pieniądze (uwolnisz się od kupowania butelkowanej wody ze sklepu)

– zapewnisz sobie wygodny sposób na smaczną filtrowaną wodę kranową

Butelka z filtrem – po którą warto sięgnąć?

Szukasz bidonu na wodę? Postaw na butelkę filtrującą Solid od polskiej marki Dafi, która jest całkowicie pozbawiona szkodliwego Bisfenolu A i S. Ponadto została dopuszczona do kontaktu z wodą na podstawie odpowiednich atestów. Chcesz poznać ją lepiej? Do dzieła!:

– jest wykonana z wytrzymałego Tritanu®

– posiada hipoalergiczny ustnik wykonany z bezpiecznego silikonu

– jest wyposażona w przycisk szybkiego otwierania Onetouch

– posiada wyjątkowo szczelne zamknięcie

– jest wyposażona w filtr węglowy, który usuwa z wody kranowej nieprzyjemny smak oraz zapach chloru

– posiada wygodną rurkę, która pozwala na wypicie wody do końca

– jeden filtr zastępuje nawet 200 butelek jednorazowych 0,7 l

Bidon na wodę – gdzie może ci się przydać?

– na spacerze

– podczas wyjazdów

– podczas aktywności

– w domu

– w pracy

– w szkole

Wprowadź nowy pozytywny nawyk do swojego życia. Wejdź na stronę sklep.dafi.pl/bidon-mietowy i kup bidon na wodę (m.in. w kolorze miętowym, ale nie tylko).

Redakcja stawkatozycie.pl