Strona główna
Lifestyle
Tutaj jesteś

Implanty zębowe – w jakim gabinecie warto je wykonać?

27 grudnia 2022 implanty


Dzięki implantom stomatologicznym możliwe jest odbudowanie całego zęba – wraz z jego korzeniem. W jakich gabinetach dostępne są tego typu zabiegi? Gdzie warto się udać, aby mieć pewność, że procedura będzie udana?

Dlaczego warto zdecydować się na implanty stomatologiczne?

Za wyborem implantów stomatologicznych przemawia wiele zalet. Przede wszystkim są one w stanie doskonale zastąpić naturalny ząb, ponieważ składają się ze wszczepu umieszczanego w kości, na którym następnie montuje się koronę, mostek czy protezę zębową.

Dobrej jakości implanty stomatologiczne wyglądają bardzo estetycznie, są wyjątkowo trwałe oraz nie przeszkadzają również w codziennym funkcjonowaniu – mówieniu, jedzeniu. Nie wymagają również specjalnego czyszczenia.

Za pomocą implantów stomatologicznych można nie tylko uzupełnić pojedyncze braki zębowe, ale również bardzo dobrze nadają się one do wykorzystania w przypadku paru braków lub nawet całkowitego bezzębia.

Gdzie można wykonać implanty zębowe?

Obecnie implanty stomatologiczne można wykonać jedynie w gabinetach oraz klinikach prywatnych.

Implanty tego typu nie mogą być więc wykonane w ramach NFZ, dlatego pacjenci zainteresowani ich zastosowaniem muszą zapłacić za nie z własnej kieszeni.

Implanty stomatologiczne – jak wybrać dobry gabinet?

Dzisiaj implanty stomatologiczne są dostępne w wielu gabinetach i klinikach na terenie całego kraju. Gdzie warto się udać, aby mieć pewność, że zabieg będzie wykonany profesjonalnie?

Warto zdecydować się na taki gabinet, który będzie oferować wysokiej jakości systemy implantologiczne, a pracujący w nim stomatolodzy będą posiadali również odpowiednie kwalifikacje potwierdzone właściwymi certyfikatami. Takie informacje powinny znaleźć się na stronie internetowej gabinetu stomatologicznego, dlatego warto zwrócić na nie uwagę przy jego wyborze. Oczywiście, warto również sprawdzić opinie na temat gabinetu stomatologicznego, aby mieć pewność, że jest on rekomendowany przez klientów. 

Profesjonalna implantologia Kraków w stomatologiaswiatkowska.pl – sprawdź dokładną ofertę online i umów się na konsultację implantologiczną!

Jakie są ceny leczenia implantologicznego?

Gdy zamierzamy zdecydować się na implanty stomatologiczne, ceny tego typu uzupełnień będą wynosiły zwykle od około 4500 do 6000 złotych za kompletny wszczep wraz z koroną porcelanową.

Cena w przypadku wykonania kilku implantów będzie już wyższa i usługi wyceniane są indywidualnie. Dodatkowo koszty będą podwyższały inne wymagane zabiegi, na przykład dotyczące regeneracji kości i podniesienia dna zatoki szczękowej.

Redakcja stawkatozycie.pl

Witaj w naszej redakcji, gdzie lifestyle, zdrowie, dieta oraz praktyczne porady łączą się, by wspierać Cię w prowadzeniu harmonijnego i pełnego energii życia! Jesteśmy miejscem, gdzie praktyczna wiedza dotycząca zdrowego stylu życia, zrównoważonej diety oraz inspirujących poradników łączy się z artykułami o codziennych nawykach i życiu w zgodzie ze swoimi wartościami.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

krem na noc
trening
implanty

Jesteś zainteresowany reklamą?

implanty